mapa
Starosta
724 179 928
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Osvětová beseda Zaječice a Obce Zaječice Vás zvou

Osvětová beseda Zaječice a Obce Zaječice Vás zvouArménie - rajská země Noemova

Osvětová beseda Zaječice Vás zve na cestopisný film Josefa a Růženy Alinčových "ARMÉNIE - rajská země Noemova". Film promítneme v Kulturním domě Zaječice v pátek 27. října 2017 v 17.30 hod. Vstupné dobrovolné.

Lampionový průvod.

Osvětová beseda Zaječice Vás zve na  LAMPIONOVÝ PRŮVOD s uspáváním strašidel. Sejdeme se v sobotu 4. 11. 2017 v 16. 30 u Obecního úřadu v Zaječicích.

Pojďte s námi sázet stromy!

Přijďte si v sobotu 11.11.2017 zasázet "vlastní"  strom k rybníku U Splavu. Sraz dobrovolníků je ve 13 hodin na místě. Občerstvení a buřty na oheň  pro děti zajištěny. Těšíme se na Vás.

Předvánoční jarmark

Osvětová beseda Zaječice pořádá PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK v sobotu 11. listopadu 2017 od 9.00 do 16.00 hod v Kulturním domě Zaječice. 

Ukázka výroby skleněných figurek a možnost jejich zakoupení, dále si budete si moci zakoupit svíčky a výrobky z včelího vosku, keramiku, dřevěné dekorace, obrázky na sklo, šperky a zvířátka z korálků, drátkování, výrobky z pedigu, betlémy a drobné předměty ze dřeva, zahradní a jiná keramika, proutěné výrobky, perníčky, šperky, dětské bavlněné oblečení , mýdla, kozí mléčné výrobky a další produkty zdravé výživy. Každý si jistě něco vybere!

 


Pochůzkový a podomní prodej je na území obce Zaječice zakázán